Niewierny partner - Biuro detektywistyczno-wywiadowcze Gajska & Majchrzak

Niewierny partner

Obecne czasy sprzyjają zdradom, dlatego w naszym Biurze Detektywistyczno-Wywiadowczym stworzyliśmy specjalny dedykowany sektor, którego celem jest sprawdzenie, czy podejrzenie niewierności było słuszne. Samo pozyskiwanie dowodów przez detektywa to nasza specjalność, gdyż przez wieloletnie doświadczenie w branży stworzyliśmy wiele rozwiązań, które są naszymi autorskimi pomysłami na wyszukanie powodów zdrady i jej efektów. Służymy pomocą, która przyniesie skutek na sali rozpraw, gdzie toczą się sprawy rozwodowe z powodu zdrady. Duża liczba zdjęć oraz opisów świadków, pozwoli na stworzenie dużej bazy dowodów, które przysłużą się możliwości uzyskania rozwodu po myśli zlecającego oraz z jego satysfakcjonującą korzyścią.

Detektyw – wykrycie zdrady

W swoich działaniach śledczych, detektyw korzysta z wszelkich możliwości wykrycia zdrady, a pozyskiwanie dowodów to dla naszej działalności sprawa priorytetowa.

Niewierność partnera to niestety smutna codzienność, lecz każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie, gdyż każda z nich obraca się wokół różnego typu osób. Za pomocą portretu psychologicznego na samym początku będziemy w stanie wydedukować gdzie i z jaką potrzebą udaje się partner, po czym wykonać wiele zdjęć, będących dowodem w sprawie zdrady.

Umiejętność biegłej obsługi teleinformatycznej daje nam szansę na dotarcie bezpośrednio do zdradzającego partnera lub partnerki i często kończąc sprawę na otrzymaniu informacji o zdradzie już z pierwszej ręki.

Najlepsze pozyskiwanie dowodów

Za pomocą obrazowania video i fotograficznego oferujemy najwyższej klasy pozyskiwanie dowodowe, na przykład dla toczącej się już sprawy rozwodowej.

Codzienne znikanie na kilka godzin partnera, dziwne, głuche telefony lub ukrywanie SMSów powoduje u nas z reguły podejrzenie niewierności u drugiej połówki, która może spodziewać się aktualnie rozgrywającej się zdrady. Często nasz partner podczas romansu zachowuje się inaczej niż zwykle, zdaje się unikać kontaktu cielesnego i psychicznego, poszukuje możliwości na przebywanie samemu lub wynajduje sposoby – wcześniej niepojęte – na częstsze opuszczanie miejsca zamieszkania. Wszystko to jesteśmy w stanie sprawdzić, by skutecznie pomóc poszkodowanej w związku osobie.