Poszukiwanie osób - Biuro detektywistyczno-wywiadowcze Gajska & Majchrzak

Poszukiwanie osób

W naszym Biurze Detektywistyczno-Wywiadowczym oferujemy również możliwość poszukiwania osób, korzystając z najnowszych zdobyczy technologii oraz biorąc pod uwagę wszelkie, możliwe do wykorzystania kanały wywiadowcze. Z ich pomocą możemy zaoferować odnalezienie osób zaginionych lub zbiegów, starając się wydedukować ich miejsce pobytu, wykorzystując do tego celu wszelkie, stawiane przez prawo, czyli legalne, możliwości. Możemy także prowadzić skuteczne obserwacje osób, zbierając ich temat interesujące fakty. Stawiamy na jakość oraz sprawne wykonanie powierzonego nam zadania. Nie obawiamy się konfrontacji i nie boimy się zasięgnąć języka tam, gdzie inne firmy zdają się być nieporadne.

Obserwacja osób to nasza specjalność

W naszej detektywistycznej profesji najbardziej liczy się szybkie działanie, które jest szczególnie istotne w przypadku poszukiwania osób. Czas działa tutaj bowiem na niekorzyść.

Staramy się wniknąć bezpośrednio do umysłu poszukiwanego, aby – sądząc po relacjach znajomych lub po internetowych wpisach – zrobić psychologiczny portret zaginionego, porwanej ofiary czy poszukiwanego zbiega. Potrafimy na podstawie raptem kilku zdjęć, kilku pytań lub kilku odpowiedzi, wydedukować czym dana osoba się kieruje i na jaką zdecyduje się kryjówkę, bądź przez kogo mogła zostać uprowadzona.

Podstawy psychologii opanowaliśmy do perfekcji i dążymy każdorazowo do rozwiązania sprawy w sposób nie cierpiący zwłoki. Porwania czy ucieczki są bowiem takimi sprawami, a poszukiwania są nam bardzo dobrze znanym procesem, który sprawnie przeprowadzamy.

Poszukiwanie osób i obserwacje osób prowadzimy już od lat

Dosłownie każda forma poszukiwań i obserwacji jest nam znana. Ze względu na ogromne obycie w świecie, wieloletnie doświadczenie na rynku i nadzwyczajną łatwość w nawiązywaniu kontaktów, potrafimy skorzystać bardzo dogłębnie z danych od znajomych, pracodawców czy wspólników, jak również sąsiadów czy nawet dalekich krewnych poszukiwanej osoby.

Pozwala nam to na bardzo dobre dojście do każdego człowieka i uzyskanie interesujących oraz decydujących dla sprawy informacji. Umiejętność łączenia faktów umożliwia także wyróżnienie informacji znaczących oraz oddzielenie ich od informacji nieznaczących. Czasami tak błaha sprawa, jak preferencje tyczące się kawy, może spowodować, że odnajdziemy zaginioną osobę, przeszukując odpowiednie kawiarnie. Obserwacja osób oraz właściwe, owocne poszukiwania to nasza codzienność!