Ustalenia majątkowe - Biuro detektywistyczno-wywiadowcze Gajska & Majchrzak

Ustalenia majątkowe

Czasami nasi kontrahenci nie są zbyt skorzy do płacenia za przedawnioną fakturę, ociągając się przed opłaceniem i tłumacząc się brakiem funduszy. Czasami przed bardzo dużym przetargiem lub zakupem, warto sprawdzić kontrahenta, aby móc dowiedzieć się czy jest faktycznie wypłacalny oraz czy warto dokonywać z nim transakcji. W tym celu powstał w naszym Biurze Detektywistyczno-Wywiadowczym specjalny sektor, który zajmuje się tego typu sprawami na co dzień. Wiemy jakich sposobów użyć, aby skuteczne dojść do celu oraz dysponować wszelkimi danymi majątkowymi aktualnego lub przyszłego kontrahenta. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w celu uniknięcia nieprzyjemnych niespodzianek oraz zaoszczędzenia pieniędzy w przypadku nieopłaconej faktury.

Wiemy, jak ustalić źródło dochodu

Za pomocą techniki teleinformatycznej oraz wywiadu środowiskowego możemy z dużą dokładnością oszacować majątek dłużnika oraz stwierdzić, czy będzie w stanie opłacić zaległe płatności i jeśli tak – to w jakim terminie.

Zdarza się czasami tak, że dłużnik ukrywa swoje źródła dochodów, z których rozlicza się przykładowo w gotówce, nie ujmując ich na żadnych fakturach czy rachunkach. Nie figurują one jako dochody firmy, a sam dłużnik utrzymuje, że jest rzeczywiście niewypłacalny. Takie działanie powoduje bowiem to, że są to dochody praktycznie nie do wykrycia. Praktycznie, ponieważ my jesteśmy w stanie je wykryć zarówno poprzez obserwacje, jak i wywiady, bezpośrednie zapytania czy podszywając się pod innego kontrahenta. Nikt nie będzie miał przed nami tajemnic, a Państwa firma szybko odzyska należne jej pieniądze, pozwalające na dalszy rozwój swojej działalności oraz generowanie kolejnych dochodów.

Ustalenie majątku dłużnika

Drogie samochody, duże posiadłości czy wiele innych, mniejszych firm to bardzo często skrywane przez nieodpowiedzialnego dłużnika rzeczy, które wpływają na nieprawidłowe ustalenie majątku. Możemy je odszukać i dokładnie opisać co spowoduje, że Twoja firma będzie w stanie wyegzekwować należne pieniądze.

Sprawdzimy, czy nie są na daną osobę zarejestrowane dodaktowe samochody, czy ktoś w rodzinie nagle nie dostał dużego zastrzyku gotówki, figurując jako “słup” w pobocznej działalności, czy też sprawdzimy ostatnie zakupy na portalach aukcyjnych i nie tylko.

Za pomocą naszych wykwalifikowanych umiejętności osobistych, będziemy w stanie uzyskać wiele informacji nie do zdobycia w inny sposób. Potrafimy działać “pod przykrywką”, dając szansę wyjścia majątku na jaw.