Wykrywanie podsłuchu - Biuro detektywistyczno-wywiadowcze Gajska & Majchrzak

Wykrywanie podsłuchu

Niestety każdego z nas może spotkać nieprzyjemna sytuacja bycia podsłuchiwanym. Zarówno osoby, które są na świeczniku przez sytuację majątkową, jak i te z pierwszych stron gazet mogą paść ofiarą podsłuchu, który ma za zadanie wyciągnąć tajemnice, sekrety lub inne informacje, które często mogą skompromitować i np. przekreślić szanse na zdobycie pracy, kontraktu, podpisanie umowy. Naszym Klientom oferujemy najlepsze sposoby na wykrywanie podsłuchów, które kończą się praktycznie zawsze pozytywnie, pozwalając na dalsze spokojne życie, bez obaw o swoją prywatność oraz swobodę wypowiedzi. Dowiedziemy tego szybko i skutecznie.

 

Wykrywanie podsłuchu w telefonie

Telefon to najczęstszy sposób komunikacji z Klientami, rodziną, czy również znajomymi, nie dziwi zatem fakt, że podsłuchujące grupy przestępcze głównie korzystają z tego właśnie sposobu. W jaki sposób montuje się podsłuch w telefonie? Głównie poprzez instalowanie programów szpiegujących. Działanie to może skutkować przesyłaniem bardzo cennych informacji o wiele dalej, niż na prywatny użytek właściciela. Przyczynia się to często do zniszczenia życia rodzinnego, rozpadu przedsiębiorstw, a nawet całkowitego załamania kariery ofiary podsłuchiwania.

Ponadto, bardzo często zdarzają się przypadki instalowania programów szpiegujących w komputerach, laptopach, czy też tabletach w celu kontroli korespondencji na skrzynkach mailowych oraz portalach społecznościowych.

Jako profesjonalne biuro detektywistyczne potrafimy za pomocą specjalistycznych urządzeń sprawdzić, czy w danym miejscu nie znajduje się podsłuch. Sprawdzimy każde miejsce, w którym zazwyczaj umieszczane są podsłuchy. Wykrywanie podsłuchu w telefonie opanowaliśmy wręcz do perfekcji oraz potrafimy tym samym z niesamowitą łatwością sprawdzić, czy podejrzenia były słuszne i sensowne, a jeśli okaże się, że były – to postaramy się dowieść, do kogo należały, dając stuprocentowe zamknięcie danej sprawy, oczywiście z pozytywnym skutkiem dla ofiary.

 

Cena wykrywania podsłuchu

Pomimo, iż wykrywanie podsłuchów jest bardzo trudną kwestią, to możemy zaoferować korzystną cenę, która da podejrzewającej osobie spokój ducha oraz gwarantujemy możliwość natychmiastowego podjęcia współpracy. Wiemy bowiem dobrze, że wielu ludzi decyduje się na tego typu pomoc, lecz nie posiada zbyt dużego zaplecza finansowego. Dla nas, jako dla profesjonalnych detektywów, liczy się nie tylko wynagrodzenie, ale także niesienie pomocy w przypadkach najcięższych, nawet tych, gdzie podejmowane jest wykrywanie podsłuchów. Zapraszamy do kontaktu.