Biuro Detektywistyczno-Wywiadowcze

Biuro Detektywistyczno-Wywiadowcze Daniel Gajska & Rajmund Majchrzak łączy ludzi nieprzypadkowych, ludzi o sprawdzonych kwalifikacjach i merytorycznych dyspozycjach. Zarówno właściciele, jak i pracownicy naszej firmy to osoby o długoletnim doświadczeniu w różnego rodzaju organach ścigania, w tym Komendzie Głównej Policji w Warszawie i Centralnym Biurze Śledczym. Jesteśmy obecnie jedną z najlepszych, najbardziej zaawansowanych technologicznie i najbardziej profesjonalnych na rynku krajowym firm detektywistycznych, z dużą bazą zadowolonych Klientów, co świadczy jednoznacznie o staraniach, jakie podejmujemy, by zachować najwyższe standardy zawodowe. Firma nasza jest postrzegana w środowisku profesjonalistów jako uczciwy i efektywny gracz,,charakteryzujący się dobrymi wynikami i wysoką rozwiązywalnością powierzonych mu zadań, a to jest dla Klientów najlepsza rekomendacja w segmencie rynkowym usług detektywistycznych.

Sposoby pozyskiwania informacji, na podstawie jakich działamy to najbardziej profesjonalne metody sprawdzone przez policje i agencje rządowe na całym świecie. Zaawansowanej metodologii, z jakiej korzystamy, towarzyszy też wiedza sprzętowa i akcesoria techniczne najnowszych generacji, służące pozyskiwaniu, obróbce i analizie materiału dowodowego z wielu dziedzin.

Posiadane doświadczenie, nabyte w operacyjnych pionach Policji zwalczających przestępczość kryminalną oraz ekonomiczną, pozwala nam na profesjonalne wykonanie dla Państwa usług dotyczących nie tylko spraw kryminalnych oraz związanych z bezpieczeństwem biznesu, ale także całego wachlarza skomplikowanych dochodzeń rodzinnych, majątkowych, spadkowych, czy zapobiegawczych.

Biuro Detektywistyczno-Wywiadowcze Daniel Gajska & Rajmund Majchrzak, jako jedno z nielicznych w kraju, w trosce o bezpieczeństwo firm zamawiających jak i składających swoje oferty, proponuje usługi związane z Państwa udziałem w postępowaniach przetargowych. Nasi specjaliści przeprowadzają weryfikację oraz szczegółową analizę materiałów przetargowych jak również dokonają sprawdzenia wiarygodności oferenta.

Szeroka oferta

Na stronie naszych ofert przedstawiamy Państwu podstawowe zakresy działania Biura. Są to najczęściej spotykane wątki, jakich rozwikłania się podejmujemy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by zlecić nam inne, niestandardowe prace, zarówno hybrydowe, jak i wybiegające poza ustalony schemat. Jesteśmy otwarci na wszelkie zadania i zawsze gotowi na dalszą rozmowę z Państwem.

Przed rozpoczęciem
działań operacyjnych

– dogłębne, merytoryczne i operacyjne, zapoznanie się z Państwa sprawą pod kątem możliwości podjęcia się jej rozwiązania, a także zgodności postępowania z prawem,
– pomoc w podjęciu decyzji z uwzględnieniem realności rozwiązania danego przypadku, czy też możliwych trudności zaistniałych w procesie detektywistycznym,
– określenie zakres zlecenia i kolejnych kroków, jakie konieczne będą do podjęcia w trakcie działań,
– dokonanie całkowitej i pełnej wyceny ewentualnego zlecenia, wraz z
możliwymi kosztami stałymi i mogącymi mieć charakter rozwojowy, zależny np. od długości obserwacji lub liczby zaangażowanych osób,
– wskazanie możliwych konsekwencji działań (prawnych i społecznych), tak dla
zleceniodawcy, jak i dla strony przeciwnej.

Życzymy powodzenia
w rozwiązywaniu trudnych przypadków!

Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, by w niczym nie umniejszając technologicznego i osobowego poziomu naszych działań operacyjnych, tak skalkulować ich wycenę, by była ona jak najkorzystniejsza dla naszych oferentów.

Skontaktuj się z nami

Biuro Detektywistyczno - Wywiadowcze
Daniel Gajska & Rajmund Majchrzak s.c

575 902 550     575 899 550

Promienista 49 lok.1 60-276 Poznań
NIP: 779-243-52-42 REGON: 362726110

kontakt@bdwpoznan.pl