Wywiad gospodarczy

Czasami niezbędne jest uprzednie sprawdzenie swojego partnera biznesowego, nawet tego najbliższego. To, że wcześniej nasz kontrahent był “solidny” i wypłacalny, wcale nie oznacza, że nie uległo to w międzyczasie zmianie. Zdarza się również, że zakładając spółkę, musimy iść na ugodę i wziąć do współpracy osobę, o której nie mamy najmniejszego pojęcia. Czasami trzeba taką osobę zbadać na tyle dokładnie, by dowiedzieć się, czy jego zamiary są prawdziwe i czy w realny sposób chce przyczynić się do rozwoju firmy czy działalności. Wiele osób bowiem decyduje się na działanie na szkodę firmy, gdyż są połączone koneksjami z firmą konkurencyjną. Potrafimy to rozpracować i rozgryźć, dając Państwu pewność na profesjonalny wywiad gospodarczy. Nie pozwolimy dalej na oszustwa i z chęcią ochronimy przed nimi Państwa firmę w skuteczny i legalny sposób.

Sprawdzanie wiarygodności
partnera biznesowego

Za pomocą dziesiątek, jak nie setek, czynności będziemy w stanie dogłębnie przeanalizować zdolności Państwa partnera biznesowego oraz sprawdzić jego wiarygodność. Sprawdzimy dokładnie jego przeszłość, jego wszystkie znajomości i dowiemy się, czy którakolwiek poprzednia praca nie była powiązana z konkurencyjną firmą. Dowiedziemy, czy branża, w której lubuje się dany partner jest faktycznie jego ulubioną, czy może chce przeniknąć do wnętrza firmy, zabierając wszelkie pomysły do wykorzystania w swojej lub innej konkurencyjnej dla Państwa działalności gospodarczej. Takie osoby wewnątrz struktury Państwa firmy przynoszą ogromne straty, czasami wręcz niszczą prężnie działające marki.

Profesjonalny wywiad gospodarczy
to nasza specjalność

Potrafimy, przy użyciu specjalnych narzędzi, poznać prawdziwe wyniki finansowe innych konkurencyjnych na Państwa rynku działalności. Sprawdzimy dogłębnie całą kadrę pracowniczą, łącznie z prezesami na najwyższych szczeblach, ujawniając wszelkie nieodpowiednie działania oraz doradzimy Państwu ostrożność oraz czujność w niepewnych przypadkach. Skontrolujemy współpracujących z Państwem kontrahentów, poznając prawdziwe szczegóły transakcji oraz ocenimy ich poprzednie działania finansowe. Niestraszne są nam bardzo trudne sprawy w zarządach spółek, nie obawiamy się jakiejkolwiek zaistniałej sprawy, walcząc przede wszystkim o dobro naszego Klienta. Poznajemy wewnętrzną strukturę najlepiej, jak tylko jest to możliwe, zatem zachęcamy do skorzystania z naszej oferty oraz poznania istotnych szczegółów danej firmy.

Skontaktuj się z nami

Biuro Detektywistyczno - Wywiadowcze
Daniel Gajska & Rajmund Majchrzak s.c

575 902 550     575 899 550

Promienista 49 lok.1 60-276 Poznań
NIP: 779-243-52-42 REGON: 362726110

kontakt@bdwpoznan.pl